„Biuro rachunkowe Eurobilans od 2012r. świadczy dla nas kompleksową obsługę z zakresu pełnej księgowości. Pani Małgorzata i jej pracownicy zawsze doradzą co zrobić w wątpliwych sytuacjach i odpowiedzialnie czuwają nad zmianami w przepisach. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani tą współpracą i nie zamienilibyśmy biura na żadne inne.”

Zarząd, Lanmedia sp. z o.o., Tychy - http://www.lanmedia.pl

„Rozpoczęcie współpracy z biurem rachunkowym Eurobilans przede wszystkim pozwoliło mi rozwinąć działalność firmy. Kiedyś prowadziłem rachunkowość firmy samodzielnie, jednak zajmowało to coraz więcej czasu i co roku odkrywałem, że popełniam poważne błędy w prowadzeniu dokumentacji związane z ciągle zmieniającymi się przepisami. Od kiedy powierzyłem prowadzenie wszelkich spraw podatkowych Pani Małgorzacie Krzysteczko mam dużo więcej czasu na rozwój własnej firmy i z nawiązką "odrabiam" dzięki temu opłaty jakie ponoszę za prowadzenie księgowości przez biuro.”

Jakub Dobrosielski, Savinga, Kraków - http://www.savinga.pl

„Z biurem współpracujemy od 1996 roku i polecamy je jako zaufanego partnera w biznesie. Cenimy wysoko profesjonalizm, niezawodność i życzliwość Pani Małgorzaty Krzysteczko i jej pracowników. Przez cały okres współpracy nigdy nie mieliśmy żadnych problemów podatkowych.”

„STAF” F.U.H., Tychy - http://www.flexowell.pl

„Polecam z całego serca Biuro Rachunkowe Eurobilans. Pełen profesjonalizm w każdej dziedzinie. Cieszę się z decyzji zmiany biura rachunkowego na Eurobilans.”

Barbara Broda-Malon, Voice Pless, Pszczyna - http://www.voicepless.pl

„Z Biurem Rachunkowym Eurobilans współpracujemy od 2002 roku - początkowo jako Usługi Muzyczne ESTON s.c Elżbieta i Jarosław Kwas, a od 2007 roku jako Szkoła Suzuki Elżbieta Węgrzyn. Jesteśmy pełni uznania dla wysokiej jakości oferowanych usług, fachowości oraz terminowości, a także przyjaznej atmosfery ze strony pracowników Biura. Dziękujemy Pani Małgorzacie Krzysteczko oraz jej współpracownikom za profesjonalną obsługę. Wszystkim zainteresowanym polecamy Biuro Rachunkowe Eurobilans.”

Elżbieta Węgrzyn, Szkoła Suzuki, Tychy - http://www.szkolasuzuki.pl

„Nasza współpraca z Biurem Rachunkowym Eurobilans trwa od 2014 roku. Bardzo cenimy sobie to, że biuro kładzie nacisk nie tylko na księgowość ale i na doradztwo umożliwiające podjęcie właściwych decyzji biznesowych. Odkąd korzystamy z usług Eurobilans, czujemy że nasze rozliczenia są w dobrych rękach.”

Tomasz Krzysztofik, NDI, Tychy - http://www.ndi.net.pl

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Biurem Rachunkowym Eurobilans. Fachowość, dobra atmosfera współpracy, przystępna cena - jesteśmy usatysfakcjonowani pod każdym względem.”

Joanna Pilszek, Unique, Tychy - http://www.uniquetychy.com.pl

„Biuro Rachunkowe Eurobilans z siedzibą w Tychach, świadczy dla mojej firmy usługi w zakresie kompleksowej obsługi księgowo-kadrowej. Przejmuje pełną kontrolę w obszarze zatrudnianych przeze mnie pracowników, jak i moim. Gwarantując każdego dnia wsparcie w tym zakresie. Wykonując wskazane prace wykazuje się dużym profesjonalizmem organizacyjnym oraz merytorycznym, a także w bardzo elastyczny sposób dostosowuje się do potrzeb i oczekiwań wynikających ze specyfiki mojej działalności. Usługi firmy świadczone są z najwyższą starannością i na bardzo wysokim poziomie. Opierając się na dotychczasowej współpracy z przyjemnością polecam Biuro Rachunkowe Eurobilans i rekomenduję je jako rzetelnego i odpowiedzialnego partnera w zakresie świadczenia usług księgowo-rachunkowych.”

Monika Leśniewska, ML Dom Finansowy, Tychy - http://www.mldomfinansowy.pl

„2001 to rok założenia firmy i rok rozpoczęcia udanej, wieloletniej współpracy z Biurem Rachunkowym Eurobilans Pani Małgorzaty Krzysteczko, którą bardzo cenimy za wszelką pomoc, którą nam udzieliła podczas prowadzenia firmy. Dzięki niej uniknęliśmy wielu błędów i pomyłek oraz za to, że zawsze jest na czasie. Jako mega zadowolony klient w ciemno mogę polecić usługi Biura Rachunkowego Eurobilans. Moja rekomendacja.”

Jacek Antonik, Remsport, Tychy - http://www.remsport.pl

„Z biurem Eurobilans i panią Małgosią Krzysteczko współpracujemy już od 5 lat. Jest to biuro które jak najbardziej polecamy naszym partnerom biznesowym i znajomym. Nie ma pytań pozostawionych bez odpowiedzi ani problemów niemożliwych do rozwiązania. Nasza współpraca przebiega wzorowo. Z pewnością jest to najbardziej profesjonalne biuro rachunkowe z jakim zetknęłam się dotychczas. Gorąco polecam!”

Małgorzata Jörgen-Wójcik, Vasco Trans Sp.J, Tychy - http://www.vascotrans.pl

„Z usług Biura Rachunkowego Eurobilans korzystam od 2011 roku. Bardzo cenię sobie rzetelność i profesjonalizm Pani Małgorzaty Krzysteczko i jej pracowników. Usługi wykonywane są z najwyższą starannością i zawsze terminowo. Mogę również liczyć na pomoc i wsparcie w sytuacjach niestandardowych.”

Beata Rosiak-Gałuszka, Nocta Trans, Tychy - http://www.nocta.pl

„Z Biurem Rachunkowym Eurobilans współpracujemy od 2012 roku. Biuro świadczy dla nas kompleksową obsługę z zakresu księgowości oraz prowadzi dla nas sprawy kadrowe. Powierzone sprawy są realizowane z najwyższą starannością i bardzo profesjonalnie. Biuro reprezentuje nas również we wszelkich formalnościach związanych z Urzędem Skarbowym i ZUS. Udana współpraca spowodowała, że Eurobilans reprezentuje wszystkie podmioty prowadzące działalność w ramach Centrum Hydrauliki Siłowej w Tychach. Z pełnym zaufaniem rekomenduję Biuro Rachunkowe Eurobilans.”

Jacek Pandzich, LindePol, Tychy

„Korzystamy z usług Biura Rachunkowego Eurobilans od 3 miesięcy ale już wiemy że zostaniemy na lata. Nie ma pytań pozostawionych bez odpowiedzi a tych, przy początkach działalności jest niemało. Z całego serca polecamy.”

Andrzej Olender, The Shine - https://theshine.pl

„Usługi świadczone przez Eurobilans są zawsze na najwyższym poziomie, panie sprawnie i szybko odpowiadają na zadawane pytania, szefowa biura to kobieta z olbrzymią wiedzą, kulturą osobistą i co najważniejsze - uśmiechem, który zaraża. Polecam to biuro z czystym sumieniem i z wiarą, że sukces biura jest też naszym sukcesem.”

Aleksandra Orkiszewska-Kowalczyk, Bieliźniarka, Tychy - http://www.bielizna.tychy.pl

„Jeszcze przed założeniem działalności poszłam do Pani Małgorzaty na konsultację - wszelkie wątpliwości zostały rozwiane, na każde moje pytanie dostałam rzetelną odpowiedź. Od tamtej pory powierzyłam Pani Małgorzacie prowadzenie księgowości mojej firmy. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że zarówno Pani Małgorzata jak i jej pracownicy są osobami godnymi zaufania i z ogromną wiedzą. Polecam!”

Anna Kret-Mąka, Tychy, Republic Language

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości usług Biura Eurobilans. Pani Małgosia Krzysteczko jest profesjonalistką w każdym calu. Gorąco polecamy wszystkim znajomym przedsiębiorcom!”

Katarzna Gałązka-Pryciak, Estetica, Tychy - http://www.esteticatychy.pl

„Możemy w 100% polegać na Pani Małgorzacie i jej pracownikach. Zawsze doradza nam i przedstawia najlepsze opcje działania. Z czystym sumieniem polecamy i polecać będziemy!”

Joanna Szmigiel, Prezes Zarządu Manufaktura Reklamy Sp. z o.o, Katowice - http://www.manufaktura-reklamy.com.pl

„Usługi Biura rachunkowego Eurobilans są godne polecania każdemu, komu zależy na dobrze prowadzonej księgowości i profesjonalnej obsłudze. Pracownicy biura Eurobilans odznaczają się dużym poziomem zaangażowania w wykonywane obowiązki, odpowiadając na nasze, często nagłe, potrzeby.”

Robert Gil, DMG Style, Kraków

„Eurobilans Biuro Rachunkowe, to rzetelna firma wypełniająca najwyższe standardy fachowości, sumienności oraz co bardzo ważne poufności. Pracownicy zawsze służą przyjazną poradą i życzliwością. Polecam wszystkim prowadzącym działalność korzystanie z jej usług.”

Bernard Karwacki, Rafmil, Tychy - http://www.rafmil.pl

„Z biurem Pani Małgorzaty mam przyjemność współpracować od początku 2018 roku, choć pomoc pani Małgorzaty zaczęła się wcześniej (przy zakładaniu firmy i załatwianiu wszystkich formalności z tym związanych). Zawsze mogę liczyć zarówno na pomoc pani Małgorzaty jak i pracowników biura. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, nie mogłem trafić lepiej.”

Michał Żogała, Instal System, Tychy

„Najlepsze biuro rachunkowe. Gorąco polecam. Profesjonalne podejście do klientów, wsparcie w każdej sprawie, ogromna wiedza oraz przemiłe panie. Nie ma lepszego biura!”

Małgorzata Jasińska, Wydawnictwo Rudy Kot, Oświęcim

„Z biurem rachunkowym Eurobilans współpracujemy od 2008 roku. Profesjonalizm, etnuzjazm oraz niezwykła życzliwość powodują, że z czystm sumieniem możemy polecić Eurobilans każdemu, kto chce spać spokojnie, wiedząc, że w rachunkach jego firmy nie ma żadnych błędów, które mógłby wychwycić Urząd Skarbowy. Dziękujemy pani Małgosi i jej zespołowi za wzorową jakość usług i wyrozumiałość w korygowaniu naszych pomyłek!”

Joanna i Leszek Frankiewicz, A2 s.c., Murzasichle - http://tajgolka.pl

„Od ponad 12 lat korzystamy z usług biura rachunkowego Eurobilans Pani Małgorzaty Krzysteczko i od początku wszelkie powierzone sprawy realizowane są rzetelnie i terminowo, co wpływa na wysoką jakość ich wykonania. Zachęcamy do korzystania z usług biura rachunkowego Eurobilans Pani Małgorzaty Krzysteczko.”

Zarząd DMC Sp. z o.o., Tychy - http://www.dmc.biz.pl

„Bardzo cenimy sobie współpracę z Biurem Rachunkowym Eurobilans. Możemy polecić je jako solidnego partnera do prowadzenia księgowości.”

Mieczysław Koński, BHP Partner, Tychy

„Korzystam z usług Biura Rachunkowego Eurobilans od samego początku działalności. Jeszcze przed założeniem firmy otrzymałem wskazówki i wytyczne jak to zrobić, co bardzo mi pomogło przebrnąć przez całą procedurę bez stresu. Cała współpraca opiera się na profesjonalizmie i niezawodności. Właścicielom firm polecam Biuro Rachunkowe Eurobilans jako rzetelnego partnera do współpracy.”

Marcin Hamik, Lordhaze.pl, Tychy - http://www.lordhaze.pl

„Z biurem współpracujemy od kilkunastu lat i polecamy je jako rzetelnego, zaufanego i otwartego na wszelkie wyzwania partnera w biznesie. Istniejemy na rynku od 26 lat i jest to Firma, która nigdy nas nie zawiodła i zawsze potrafi sprostać nowym wyzwaniom. Bardzo wysoko cenimy profesjonalizm, niezawodność i życzliwość Pani Małgorzaty Krzysteczko z całym Jej Zespołem.”

Danuta Krzyżowska, Sklep Sezamek, Tychy

„Od ponad 7 lat jestem klientem Biura Rachunkowego EUROBILANS. Współpraca daje mi poczucie komfortu i bezpieczeństwa - nie ma pytań pozostawionych bez odpowiedzi ani problemów niemożliwych do rozwiązania. Cenię wysoko profesjonalizm, niezawodność, rzetelność i życzliwość Pani Małgorzaty Krzysteczko i Jej pracowników. Powyższe upoważnia mnie do udzielenia jak najlepszych referencji.”

Aldona Malarz , ARTIS, Tychy - http://www.artis.tychy.pl

„Usługi wykonywane są rzetelnie z bardzo dużą dokładnością oraz starannością, na bieżąco przychodzą informacje o zbliżających się terminach płatności oraz o zmianach w przepisach prawnych. Współpraca z firmą Eurobilans odbywa się bez zastrzeżeń i pozwala uzyskać obustronne zadowolenie. Firma Eurobilans jest partnerem godnym polecenia.”

Piotr Chmiel, Naprawa Maszyn Przemysłowych i Obrabiarek, Tychy

„Z Biurem Rachunkowym Eurobilans współpracuję już 10 lat. Byłem na bieżąco informowany przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników zatrudnionych w firmie o terminach, obowiązkowych płatnościach i o zmianach w przepisach dotyczących prowadzonej działalności. Jednak najważniejsza dla mnie była pomoc w przypadku rozwiązywania problemów i niejasności, które występowały w związku z kontaktami z moimi kontrahentami i jednostkami kontrolnymi. Zawsze i w krótkim czasie uzyskiwałem informacje i porady jak najlepiej załatwić trudne sprawy. Uważam, że usługi prowadzone przez biuro są rzetelne i godne polecenia dla innych działających i powstających podmiotów gospodarczych.”

Zbigniew Rozmus, Majroz, Bieruń

„Z biurem Eurobilans współpracujemy od 2010 roku i polecamy je jako zaufanego partnera w biznesie. Chętnie rekomendujemy je wszystkim znajomym przedsiębiorcom.”

Waldemar Zadrożny, Jerzy Dziwota, Elco-Serwis s.c., Tychy

„Z usług biura rachunkowego Eurobilans korzystamy od wielu lat i jest to jedyne biuro rachunkowe z którym współpracujemy. Jak dotąd współpraca układa się wzorcowo. Wszystkie problemy rozwiązywane są natychmiast. Wszystkim niezdecydowanym polecam biuro rachunkowe Eurobilans!”

Wiesław Gnyla , Elektromechanika Dźwigowa Elmed s.c. - http://www.elmed.tychy.pl

„Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Polecam współpracę z Biurem Rachunkowym Eurobilans wszystkim tym, którzy nie mają czasu na osobiste zgłębianie tajników księgowości i prawa podatkowego.”

Michał Gramatyka,

„Jestem bardzo zadowolony z wysokiej jakości oferowanych usług, fachowości oraz terminowości Biura Eurobilans.”

Henryk Zając, Pro-Stall