„Możemy w 100% polegać na Pani Małgorzacie i jej pracownikach. Zawsze doradza nam i przedstawia najlepsze opcje działania. Z czystym sumieniem polecamy i polecać będziemy!”

Joanna Szmigiel, Prezes Zarządu Manufaktura Reklamy Sp. z o.o, Katowice - http://www.manufaktura-reklamy.com.pl

„Korzystam z usług Biura Rachunkowego Eurobilans od samego początku działalności. Jeszcze przed założeniem firmy otrzymałem wskazówki i wytyczne jak to zrobić, co bardzo mi pomogło przebrnąć przez całą procedurę bez stresu. Cała współpraca opiera się na profesjonalizmie i niezawodności. Właścicielom firm polecam Biuro Rachunkowe Eurobilans jako rzetelnego partnera do współpracy.”

Marcin Hamik, Lordhaze.pl, Tychy - http://www.lordhaze.pl

„Polecam z całego serca Biuro Rachunkowe Eurobilans. Pełen profesjonalizm w każdej dziedzinie. Cieszę się z decyzji zmiany biura rachunkowego na Eurobilans.”

Barbara Broda-Malon, Voice Pless, Pszczyna - http://www.voicepless.pl

„Biuro rachunkowe Eurobilans od 2012r. świadczy dla nas kompleksową obsługę z zakresu pełnej księgowości. Pani Małgorzata i jej pracownicy zawsze doradzą co zrobić w wątpliwych sytuacjach i odpowiedzialnie czuwają nad zmianami w przepisach. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani tą współpracą i nie zamienilibyśmy biura na żadne inne.”

Zarząd, Lanmedia sp. z o.o., Tychy - http://www.lanmedia.pl

„Rozpoczęcie współpracy z biurem rachunkowym Eurobilans przede wszystkim pozwoliło mi rozwinąć działalność firmy. Kiedyś prowadziłem rachunkowość firmy samodzielnie, jednak zajmowało to coraz więcej czasu i co roku odkrywałem, że popełniam poważne błędy w prowadzeniu dokumentacji związane z ciągle zmieniającymi się przepisami. Od kiedy powierzyłem prowadzenie wszelkich spraw podatkowych Pani Małgorzacie Krzysteczko mam dużo więcej czasu na rozwój własnej firmy i z nawiązką "odrabiam" dzięki temu opłaty jakie ponoszę za prowadzenie księgowości przez biuro.”

Jakub Dobrosielski, Savinga, Kraków - http://www.savinga.pl

„Z biurem współpracujemy od 1996 roku i polecamy je jako zaufanego partnera w biznesie. Cenimy wysoko profesjonalizm, niezawodność i życzliwość Pani Małgorzaty Krzysteczko i jej pracowników. Przez cały okres współpracy nigdy nie mieliśmy żadnych problemów podatkowych.”

„STAF” F.U.H., Tychy - http://www.flexowell.pl

„Z Biurem Rachunkowym Eurobilans współpracujemy od 2002 roku - początkowo jako Usługi Muzyczne ESTON s.c Elżbieta i Jarosław Kwas, a od 2007 roku jako Szkoła Suzuki Elżbieta Węgrzyn. Jesteśmy pełni uznania dla wysokiej jakości oferowanych usług, fachowości oraz terminowości, a także przyjaznej atmosfery ze strony pracowników Biura. Dziękujemy Pani Małgorzacie Krzysteczko oraz jej współpracownikom za profesjonalną obsługę. Wszystkim zainteresowanym polecamy Biuro Rachunkowe Eurobilans.”

Elżbieta Węgrzyn, Szkoła Suzuki, Tychy - http://www.szkolasuzuki.pl

„Nasza współpraca z Biurem Rachunkowym Eurobilans trwa od 2014 roku. Bardzo cenimy sobie to, że biuro kładzie nacisk nie tylko na księgowość ale i na doradztwo umożliwiające podjęcie właściwych decyzji biznesowych. Odkąd korzystamy z usług Eurobilans, czujemy że nasze rozliczenia są w dobrych rękach.”

Tomasz Krzysztofik, NDI, Tychy - http://www.ndi.net.pl

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Biurem Rachunkowym Eurobilans. Fachowość, dobra atmosfera współpracy, przystępna cena - jesteśmy usatysfakcjonowani pod każdym względem.”

Joanna Pilszek, Unique, Tychy - http://www.uniquetychy.com.pl

„2001 to rok założenia firmy i rok rozpoczęcia udanej, wieloletniej współpracy z Biurem Rachunkowym Eurobilans Pani Małgorzaty Krzysteczko, którą bardzo cenimy za wszelką pomoc, którą nam udzieliła podczas prowadzenia firmy. Dzięki niej uniknęliśmy wielu błędów i pomyłek oraz za to, że zawsze jest na czasie. Jako mega zadowolony klient w ciemno mogę polecić usługi Biura Rachunkowego Eurobilans. Moja rekomendacja.”

Jacek Antonik, Remsport, Tychy - http://www.remsport.pl

„Z biurem Eurobilans i panią Małgosią Krzysteczko współpracujemy już od 5 lat. Jest to biuro które jak najbardziej polecamy naszym partnerom biznesowym i znajomym. Nie ma pytań pozostawionych bez odpowiedzi ani problemów niemożliwych do rozwiązania. Nasza współpraca przebiega wzorowo. Z pewnością jest to najbardziej profesjonalne biuro rachunkowe z jakim zetknęłam się dotychczas. Gorąco polecam!”

Małgorzata Jörgen-Wójcik, Vasco Trans Sp.J, Tychy - http://www.vascotrans.pl

„Z usług Biura Rachunkowego Eurobilans korzystam od 2011 roku. Bardzo cenię sobie rzetelność i profesjonalizm Pani Małgorzaty Krzysteczko i jej pracowników. Usługi wykonywane są z najwyższą starannością i zawsze terminowo. Mogę również liczyć na pomoc i wsparcie w sytuacjach niestandardowych.”

Beata Rosiak-Gałuszka, Nocta Trans, Tychy - http://www.nocta.pl

„Z Biurem Rachunkowym Eurobilans współpracujemy od 2012 roku. Biuro świadczy dla nas kompleksową obsługę z zakresu księgowości oraz prowadzi dla nas sprawy kadrowe. Powierzone sprawy są realizowane z najwyższą starannością i bardzo profesjonalnie. Biuro reprezentuje nas również we wszelkich formalnościach związanych z Urzędem Skarbowym i ZUS. Udana współpraca spowodowała, że Eurobilans reprezentuje wszystkie podmioty prowadzące działalność w ramach Centrum Hydrauliki Siłowej w Tychach. Z pełnym zaufaniem rekomenduję Biuro Rachunkowe Eurobilans.”

Jacek Pandzich, LindePol, Tychy

„Korzystamy z usług Biura Rachunkowego Eurobilans od 3 miesięcy ale już wiemy że zostaniemy na lata. Nie ma pytań pozostawionych bez odpowiedzi a tych, przy początkach działalności jest niemało. Z całego serca polecamy.”

Andrzej Olender, The Shine - https://theshine.pl

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości usług Biura Eurobilans. Pani Małgosia Krzysteczko jest profesjonalistką w każdym calu. Gorąco polecamy wszystkim znajomym przedsiębiorcom!”

Katarzna Gałązka-Pryciak, Estetica, Tychy - http://www.esteticatychy.pl

„Usługi Biura rachunkowego Eurobilans są godne polecania każdemu, komu zależy na dobrze prowadzonej księgowości i profesjonalnej obsłudze. Pracownicy biura Eurobilans odznaczają się dużym poziomem zaangażowania w wykonywane obowiązki, odpowiadając na nasze, często nagłe, potrzeby.”

Robert Gil, DMG Style, Kraków

„Z biurem rachunkowym Eurobilans współpracujemy od 2008 roku. Profesjonalizm, etnuzjazm oraz niezwykła życzliwość powodują, że z czystm sumieniem możemy polecić Eurobilans każdemu, kto chce spać spokojnie, wiedząc, że w rachunkach jego firmy nie ma żadnych błędów, które mógłby wychwycić Urząd Skarbowy. Dziękujemy pani Małgosi i jej zespołowi za wzorową jakość usług i wyrozumiałość w korygowaniu naszych pomyłek!”

Joanna i Leszek Frankiewicz, A2 s.c., Murzasichle - http://tajgolka.pl

„Od ponad 12 lat korzystamy z usług biura rachunkowego Eurobilans Pani Małgorzaty Krzysteczko i od początku wszelkie powierzone sprawy realizowane są rzetelnie i terminowo, co wpływa na wysoką jakość ich wykonania. Zachęcamy do korzystania z usług biura rachunkowego Eurobilans Pani Małgorzaty Krzysteczko.”

Zarząd DMC Sp. z o.o., Tychy - http://www.dmc.biz.pl

„Bardzo cenimy sobie współpracę z Biurem Rachunkowym Eurobilans. Możemy polecić je jako solidnego partnera do prowadzenia księgowości.”

Mieczysław Koński, BHP Partner, Tychy

„Z biurem współpracujemy od kilkunastu lat i polecamy je jako rzetelnego, zaufanego i otwartego na wszelkie wyzwania partnera w biznesie. Istniejemy na rynku od 26 lat i jest to Firma, która nigdy nas nie zawiodła i zawsze potrafi sprostać nowym wyzwaniom. Bardzo wysoko cenimy profesjonalizm, niezawodność i życzliwość Pani Małgorzaty Krzysteczko z całym Jej Zespołem.”

Danuta Krzyżowska, Sklep Sezamek, Tychy

„Od ponad 7 lat jestem klientem Biura Rachunkowego EUROBILANS. Współpraca daje mi poczucie komfortu i bezpieczeństwa - nie ma pytań pozostawionych bez odpowiedzi ani problemów niemożliwych do rozwiązania. Cenię wysoko profesjonalizm, niezawodność, rzetelność i życzliwość Pani Małgorzaty Krzysteczko i Jej pracowników. Powyższe upoważnia mnie do udzielenia jak najlepszych referencji.”

Aldona Malarz , ARTIS, Tychy - http://www.artis.tychy.pl

„Z biurem Eurobilans współpracujemy od 2010 roku i polecamy je jako zaufanego partnera w biznesie. Chętnie rekomendujemy je wszystkim znajomym przedsiębiorcom.”

Waldemar Zadrożny, Jerzy Dziwota, Elco-Serwis s.c., Tychy

„Z usług biura rachunkowego Eurobilans korzystamy od wielu lat i jest to jedyne biuro rachunkowe z którym współpracujemy. Jak dotąd współpraca układa się wzorcowo. Wszystkie problemy rozwiązywane są natychmiast. Wszystkim niezdecydowanym polecam biuro rachunkowe Eurobilans!”

Wiesław Gnyla , Elektromechanika Dźwigowa Elmed s.c. - http://www.elmed.tychy.pl

„Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Polecam współpracę z Biurem Rachunkowym Eurobilans wszystkim tym, którzy nie mają czasu na osobiste zgłębianie tajników księgowości i prawa podatkowego.”

Michał Gramatyka,

„Jestem bardzo zadowolony z wysokiej jakości oferowanych usług, fachowości oraz terminowości Biura Eurobilans.”

Henryk Zając, Pro-Stall